Hakkımızda

Buharlı Temizleyici sektör geçmişimizi mi merak ediyorsunuz o zaman doğru yerdesiniz.

Hakkımızda

Univap Buharlı Temizlik Sistemleri 2004 yılında ev tipi ve endüstriyel buharlı temizleyicilerin pazarlama, satış ve satış sonrası teknik hizmetlerini vermek amacıyla kurulmuştur. İtalya’dan ithal ettiğimiz Ariete marka buharlı temizlik makinalarının Türkiye distribütörü olarak başlayan satış organizasyonumuz bugün Unitekno, UNI Diamond, UNI Plutunio gibi markaları da bünyesine katarak, tüketicilere Avrupa’da ki modern tesislerde üstün kalite ve güvence sistemleri dahilinde üretilen ürünleri sunmaya devam etmektedir.

Kullanıcılara en kaliteli buharlı temizleyici ürünü en ekonomik fiyatlarla ulaştırmak, teknik aksaklıklar konusunda müşterileri mağdur etmeden hızlı çözüm üretmek ve koşulsuz müşteri haklılığı prensiplerine gönülden inanarak Türkiye’nin en kaliteli buharlı temizlik ürünlerini portföyümüzde sunmaya devam ediyoruz.

Bugün Türkiye’nin her yerinde mutlu müşteri referanslarıyla kaliteyi ucuza almak isteyen gerek ev gerekse profesyonel buharlı temizleyici kullanıcılarının vazgeçilmez adresi olmaktan gurur duyuyoruz.

Bize inanan ve ürünlerimizle yaşamına kalite katan bütün müşterilerimize teşekkür ederiz.

Firmamız hakkında bilgi almak ve envanterimizdeki tüm ürünleri görmek için https://www.univap.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

DİZAYN

Hayata bakış açımızı ve tarzımızı yansıtan özgün bir tasarım geliştirdik. Sağlam ve güvenilir şekiller, alışık olduğunuz tanıdık düzlemler, kişisel çizgiler; kesinlikle kim olduğumuzu anlatıyor.

SERTİFİKALARIMIZ

Firmamız uluslararası sertifikalandırma kuruluşları tarafından onaylanmış ISO 9001:2000, ISO 14001:2004 ve OHSAS 18001 belgelerine sahiptir.

FELSEFEMİZ

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek vazgeçilmez prensibimizdir, bunu başarmış olmak ise gurur kaynağımızdır. Toplam yaşam kalitenizi artırmak için, çevre duyarlılığı bilinciyle sizlere dünyanın en kaliteli buharlı temizlik makinelerini üretmeye devam ediyoruz.

[no_toc]